Se afișează postările cu eticheta handmade. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta handmade. Afișați toate postările

19 iun. 2012

Bijuteriile mele handmade - acum si pe Facebook! (III)

Hey girls!
Saptamana trecuta am primit doua pachete mult-asteptate, ce contin o gramada de accesorii dragute pentru handmade, numai bune de pus creativitatea in miscare. Dupa ce am lucrat doar cu argintiu m-am gandit sa incerc sa creez bijuterii si din bronz, care mie personal imi plac la nebunie.

Cred ca va dati seama ca in ziua in care am primit pachetele m-am si pus pe treaba:">















Daca va plac bijuteriile mele, va invit pe pagina de Facebook, unde printr-un simplu like puteti sa fiti la curent cu ultimele creatii handmade! Nu ezitati, deoarece va pregatesc cateva surprize frumoase in viitor!

Va pup dulce si va doresc o zi frumoasa!

16 mai 2012

Bijuterii Handmade (II)













Acestea sunt creatiile mele din ultima perioada (mai am cateva poze dar inca nu le-am descarcat), sper sa va placa pentru ca le fac cu mult drag:X

*Daca va face cu ochiul ceva din ce am expus mai sus...nu ezitati sa imi spuneti! Va pot da detalii despre pret si daca vreti sa cumparati ne putem intelege sa va trimit prin posta (comanda minima este de 30 Ron prin posta romana).

Pentru mai multe modele, va invit pe pagina mea de Facebook Aici.


                                                                                            O zi frumoasa!

30 apr. 2012

Cateva cumparaturi (1)

Hey girls!
Astazi mi-a sosit pachetul de la Lady's, mi-am comandat doua rujuri, o crema pt fata si un sapun cu glicerina.(pe care am uitat sa il pozez:">) Desi nu am avut prea mult timp sa le incerc sunt convinsa ca o sa imi placa, in special sapunul care m-a impresionat intr-un mod cat se poate de placut: miroase superb, face spuma si cel mai important-hidrateaza!


 *Ruj de buze Dynamic-Carnation pink


*Ruj Clasic-Cerise

Swatches:

*Kalea crema de fata cu jojoba

Sursa: www.ladys.ro
*Sapun hidratant cu glicerina (capsuni)

Saptamana aceasta m-am mai rasfatat si cu doua produse de la Elmiplant, care imi plac la nebunie:X Este a 3-a oara ca imi cumpar acest demachiant si tot nu ma satur de el...iar gelul de dus miroase incredibil de bine si lasa pielea fina si hidratata.

Si acum....bunatati pentru handmade!!!
Abia astept sa le folosesc!!!


Voi ce v-ati mai cumparat in ultima vreme?

                                                                               O zi frumoasa!